P10-11 (2008-2009)

viipv P1011 19 web

2008 ja 2009 syntyneet pelaajat harjoittelevat samassa harjoitusryhmässä. Joukkueemme pelaajia osallistuu syyskaudella kolmeen eri sarjaan, P11 Ykkönen, P10 Liiga, P10 Kakkonen.

Otamme mukaan uusia pelaajia. Lisätietoja joukkueen toimihenkilöiltä.

Valmentaja              Saku Linna            0503666554 sakulinna(at)hotmail.com
Valmentaja/Jojo       Mika Paasikangas 0449206272 mika.paasikangas(at)gmail.com

 

P11 Liiga (kevät) / P11 Ykkönen (syksy)

Ti 23.4. 17:30 ViiPV - FC Haka-j/Musta 1-1 (Iivari Niemi 1+0)

Ti 23.4. 17:55 ViiPV - Loiske/Oranssi 0-2

Ti 23.4. 19:00 FJK/Sininen - ViiPV 3-1 (Rasmus Patrikainen 1+0, Ilmari Reiman 0+1)

Ti 23.4. 19:25 JanPa/sininen - ViiPV 4-0

Ti 7.5. 17:30 JanPa/sininen - ViiPV 2-0

Ti 7.5. 17:55 FJK/Sininen - ViiPV 0-4

Ti 7.5. 18:20 ViiPV - FC Haka-j/Musta 1-2 (Iivari Niemi 1+0, Daniel Linna 0+1)

Ti 7.5. 19:00 ViiPV - Loiske/Oranssi 0-3

Ti 21.5. 17:30 FC Haka-j/Musta - ViiPV 0-2 (Iivari Niemi 1+1, Daniel Linna 1+0, Rasmus Patrikainen 0+1)

Ti 21.5. 18:20 ViiPV - FJK/Sininen 0-2

Ti 21.5. 19:00 JanPa/sininen - ViiPV 3-1 (Rasmus Patrikainen 1+0)

Ti 21.5. 19:25 ViiPV - Loiske/Oranssi 0-1

Ti 4.6. 17:30 ViiPV - FC Haka-j/Musta 0-2

Ti 4.6. 17:55 FJK/Sininen - ViiPV 1-1 (Rasmus Patrikainen 1+0)

Ti 4.6. 18:20 Loiske/Oranssi - ViiPV 3-1 (Iivari Niemi 1+0)

Ti 4.6. 19:25 ViiPV - JanPa/sininen 1-3 (Iivari Niemi 1+0)

Ti 11.6. 17:30 ViiPV - JanPa/sininen 0-4

Ti 11.6. 17:55 FC Haka-j/Musta - ViiPV 4-3 (Joose Peräkivi 0+2, Emil Grönmark 1+0, Aape Rytky 1+0, Konsta Merkkiniemi 1+0)

Ti 11.6. 18:20 Loiske/Oranssi - ViiPV 1-0

Ti 11.6. 19:25 ViiPV - FJK/Sininen 1-2 (Joose Peräkivi 1+0)

Ma 29.7. 17:30 ViiPV - Pato 3-2 (Joose Peräkivi 2+0, Iivari Niemi 1+0)

Ma 29.7. 17:55 ViiPV - TP-49/valkoinen 0-1

Ma 29.7. 19:00 FC Ryske - ViiPV 1-2 (Joose Peräkivi 1+0, Noel Niemelä 1+0, Konsta Merkkiniemi 0+1, Daniel Linna 0+1)

Ma 29.7. 19:25 Härmä jr/valkoinen - ViiPV 0-2 (Iivari Niemi 1+1, Daniel Linna 1+0)

Pe 16.8. 17:30 Härmä jr/valkoinen - ViiPV 2-0

Pe 16.8. 17:55 FC Ryske - ViiPV 1-2 (Daniel Linna 1+0, Iivari Niemi 1+0, Joose Peräkivi 0+1)

Pe 16.8. 18:20 ViiPV - Pato 4-1 (Iivari Niemi 0+2, Daniel Linna 1+0, Aape Rytky 1+0, Konsta Merkkiniemi 1+0)

Pe 16.8. 18:45 ViiPV - TP-49/valkoinen 1-0 (Iivari Niemi 1+0)

Pe 30.8. 18:00 P11 Ykkönen Tammelan liikuntakeskus TN pieni 2 ViiPV - Pato
Pe 30.8. 18:30 P11 Ykkönen Tammelan liikuntakeskus TN pieni 2 FC Ryske - ViiPV
Pe 30.8. 19:00 P11 Ykkönen Tammelan liikuntakeskus TN pieni 2 TP-49/valkoinen - ViiPV
Pe 30.8. 20:00 P11 Ykkönen Tammelan liikuntakeskus TN pieni 2 ViiPV - Härmä jr/valkoinen
Ti 17.9. 17:30 P11 Ykkönen Toijala Lastumäki TN pieni 2 Pato - ViiPV
Ti 17.9. 18:20 P11 Ykkönen Toijala Lastumäki TN pieni 1 ViiPV - FC Ryske
Ti 17.9. 19:00 P11 Ykkönen Toijala Lastumäki TN pieni 1 Härmä jr/valkoinen - ViiPV
Ti 17.9. 19:25 P11 Ykkönen Toijala Lastumäki TN pieni 1 ViiPV - TP-49/valkoinen
Ma 23.9. 17:30 P11 Ykkönen Tervakoski TN pieni 2 ViiPV - Härmä jr/valkoinen
Ma 23.9. 17:55 P11 Ykkönen Tervakoski TN pieni 1 Pato - ViiPV
Ma 23.9. 18:20 P11 Ykkönen Tervakoski TN pieni 1 TP-49/valkoinen - ViiPV
Ma 23.9. 19:25 P11 Ykkönen Tervakoski TN pieni 2 ViiPV - FC Ryske

 

P10 KAKKONEN

Ke 8.5. 17:30 LaVe - ViiPV 1-0

Ke 8.5. 18:20 ViiPV - FC Kangasala/Punainen 0-2

Ke 8.5. 19:00 IPa - ViiPV 0-4 (Rasmus Patrikainen 2+1, Daniel Linna 1+1, Matias Viitanen 1+0)

Ke 8.5. 19:25 ViiPV - FC Ryske 2-1 (Rasmus Patrikainen 1+1, Isla Molin 1+0, Juho Lönnqvist 0+1)

To 23.5. 17:30 ViiPV - FC Ryske 2-2 (Rasmus Patrikainen 1+1, Sofia Kokko 0+1)

To 23.5. 17:55 ViiPV - IPa 2-0 (Ukko Kuusisto 1+0, Isla Molin 1+0)

To 23.5. 19:00 FC Kangasala/Punainen - ViiPV 1-3 (Rasmus Patrikainen 1+0, Daniel Linna 0+1

To 23.5. 19:25 LaVe - ViiPV 2-0

Pe 7.6. 17:30 FC Ryske - ViiPV 2-2 (Rasmus Patrikainen 2+0, Daniel Linna 0+1)

Pe 7.6. 18:20 ViiPV - FC Kangasala/Punainen 0-2

Pe 7.6. 19:00 LaVe - ViiPV 5-0

Pe 7.6. 19:25 ViiPV - IPa 2-0 (Rasmus Patrikainen 2+0, Daniel Linna 0+1)

To 13.6. 17:30 LaVe - ViiPV 2-1 (Rasmus Patrikainen 1+0, Daniel Linna 0+1)

To 13.6. 17:55 FC Kangasala/Punainen - ViiPV 2-2 (Isla Molin 1+0, Joona Ratilainen 1+0, Sofia Kokko 0+1)

To 13.6. 18:20 ViiPV - IPa 3-2 (Daniel Linna 3+0, Veikko Virtanen 0+1, Lauri Laukkanen 0+1, Rasmus Patrikainen 0+1)

To 13.6. 19:00 ViiPV - FC Ryske 1-0 (Rasmus Patrikainen 1+0)

Ke 26.6. 17:55 ViiPV - LaVe 0-2

Ke 26.6. 18:20 IPa - ViiPV 0-5 (Rasmus Patrikainen 3+0, Daniel Linna 1+1, Isla Molin 1+0, Frans Naakka 0+1)

Ke 26.6. 19:00 ViiPV - FC Kangasala/Punainen 0-0

Ke 26.6. 19:25 FC Ryske - ViiPV 2-4 (Daniel Linna 2+1, Benjamin Suonpää 1+0, Rasmus Patrikainen 1+0, Veikko Virtanen 0+1)

Ti 30.7. 17:30 ViiPV - FC Kangasala/Punainen 0-2

Ti 30.7. 18:05 ViiPV - NoPS/Valkoinen 4-2 (Rasmus Patrikainen 2+0, Daniel Linna 1+1, Eetu Seppälä 1+0, Juho Lönnqvist 0+1)

Ti 30.7. 18:40 TPV/Punainen - ViiPV 4-1 (Rasmus Patrikainen 1+0)

Ti 20.8. 17:45 P10 Kakkonen Ahvenisjärvi 2 TN pieni 2 FC Kangasala/Punainen - ViiPV
Ti 20.8. 18:20 P10 Kakkonen Ahvenisjärvi 2 TN pieni 2 NoPS/Valkoinen - ViiPV
Ti 20.8. 18:55 P10 Kakkonen Ahvenisjärvi 2 TN pieni 1 ViiPV - TPV/Punainen
Pe 6.9. 17:30 P10 Kakkonen Viiala UK pieni 1 ViiPV - FC Kangasala/Punainen
Pe 6.9. 18:05 P10 Kakkonen Viiala UK pieni 1 NoPS/Valkoinen - ViiPV
Pe 6.9. 18:40 P10 Kakkonen Viiala UK pieni 1 ViiPV - TPV/Punainen
To 12.9. 17:30 P10 Kakkonen Kangasala Suorama TN pieni 1 FC Kangasala/Punainen - ViiPV
To 12.9. 18:05 P10 Kakkonen Kangasala Suorama TN pieni 2 ViiPV - NoPS/Valkoinen
To 12.9. 18:40 P10 Kakkonen Kangasala Suorama TN pieni 2 TPV/Punainen - ViiPV
Ke 2.10. 17:30 P10 Kakkonen Viiala PK TN pieni 1 ViiPV - FC Kangasala/Punainen
Ke 2.10. 18:05 P10 Kakkonen Viiala PK TN pieni 1 NoPS/Valkoinen - ViiPV
Ke 2.10. 18:40 P10 Kakkonen Viiala PK TN pieni 1 ViiPV - TPV/Punainen

 

P10 LIIGA

Ma 29.4. 17:30 ViiPV - TP-49/valkoinen 0-1

Ma 29.4. 17:55 JanPa - ViiPV 1-0

Ma 29.4. 18:20 FC Haka-j/Musta - ViiPV 4-2

Ma 29.4. 19:25 ViiPV - FJK/Sininen 1-2

Ti 14.5. 17:30 FC Haka-j/Musta - ViiPV 0-0

Ti 14.5. 18:20 ViiPV - FJK/Sininen 3-0

Ti 14.5. 19:00 JanPa - ViiPV 0-5

Ti 14.5. 19:25 ViiPV - TP-49/valkoinen 3-2

Ti 28.5. 17:30 ViiPV - TP-49/valkoinen 1-2

Ti 28.5. 17:55 ViiPV - FC Haka-j/Musta 2-1

Ti 28.5. 19:00 FJK/Sininen - ViiPV 3-0

Ti 28.5. 19:25 JanPa - ViiPV 2-1

Ti 11.6. 18:00 FJK/Sininen - ViiPV 0-1

Ti 11.6. 18:25 TP-49/valkoinen - ViiPV 1-0

Ti 11.6. 18:50 ViiPV - JanPa 2-0

Ti 11.6. 19:30 ViiPV - FC Haka-j/Musta 1-3

Ma 24.6. 17:30 FC Haka-j/Musta - ViiPV 0-3

Ma 24.6. 17:55 FJK/Sininen - ViiPV 2-1

Ma 24.6. 18:20 ViiPV - JanPa 3-0

Ma 24.6. 19:00 ViiPV/Punainen - TP-49/valkoinen 2-0

Ma 5.8. 17:30 ViiPV - Loiske/Oranssi 0-3

Ma 5.8. 17:55 HJS/valkosininen - ViiPV 3-0

Ma 5.8. 18:20 TP-49/valkoinen - ViiPV 1-1

Ma 5.8. 19:25 ViiPV - Ilves/-09 Vihreä 0-2

Ti 20.8. 17:30 P10 Liiga Sääksjärvi TN pieni TP-49/valkoinen - ViiPV
Ti 20.8. 18:20 P10 Liiga Sääksjärvi TN pieni 1 ViiPV - Ilves/-09 Vihreä
Ti 20.8. 19:00 P10 Liiga Sääksjärvi TN pieni 1 HJS/valkosininen - ViiPV
Ti 20.8. 19:25 P10 Liiga Sääksjärvi TN pieni 1 ViiPV - Loiske/Oranssi
Ti 3.9. 17:30 P10 Liiga Toijala Lastumäki TN pieni 2 TP-49/valkoinen - ViiPV
Ti 3.9. 17:55 P10 Liiga Toijala Lastumäki TN pieni 2 Ilves/-09 Vihreä - ViiPV
Ti 3.9. 18:20 P10 Liiga Toijala Lastumäki TN pieni 1 ViiPV - HJS/valkosininen
Ti 3.9. 19:00 P10 Liiga Toijala Lastumäki TN pieni 2 ViiPV - Loiske/Oranssi
To 19.9. 17:30 P10 Liiga Viiala PK TN pieni 1 ViiPV - Loiske/Oranssi
To 19.9. 17:55 P10 Liiga Viiala PK TN pieni 2 ViiPV - TP-49/valkoinen
To 19.9. 19:00 P10 Liiga Viiala PK TN pieni 2 Ilves/-09 Vihreä - ViiPV
To 19.9. 19:25 P10 Liiga Viiala PK TN pieni 1 HJS/valkosininen - ViiPV
Ma 30.9. 17:30 P10 Liiga Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1 Ilves/-09 Vihreä - ViiPV
Ma 30.9. 17:55 P10 Liiga Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1 Loiske/Oranssi - ViiPV
Ma 30.9. 18:20 P10 Liiga Ahvenisjärvi 1 TN pieni 2 ViiPV - HJS/valkosininen
Ma 30.9. 19:00 P10 Liiga Ahvenisjärvi 1 TN pieni 1 ViiPV - TP-49/valkoinen